Nadas

IF Performance Hall'de...

Pop / Rock

Canlı Performans
2017
Etkinlik Başlangıç22:00Kapı Açılış 21:00
Bilet Ücreti30 TL Satın Al
hatırlat

"NADAS" 20 Mayıs Cumartesi IF PERFORMANCE Hall Sahnesinde!!!

NADAS'ın hikayesi Fırat AĞACIK ve Haluk Fırat ÖZDEMİR'in Başkent Üniver-sitesi Devlet konservatuvarında tanışmaları ile başlıyor.

Müzik hayatına klasik gitar ile 99-2000 yıllarında başlayan ve ilerleyen yıllarda elektro gitar ile tanışan kompozisyon eğitimi alan Fırat AĞACIK; müzik teoris-yenliği üzerine çalışan ve aynı zamanda davulcu olan Haluk Fırat ÖZDEMİR ile başta demolarını dinleterek başladığı NADAS yolculuğunu farklı gruplarda elde ettikleri deneyimi beraber canlı kayıt yaparak pekiştirme ve müzikal serüvenle-rini beraber yürütme kararlarıyla tamamlıyorlardı. NADAS'ın kadrosuna giren birkaç müzisyen arkadaşları sonrasında bas gitarda Arda ALTUNLUOĞLU ve klavyede Oğuz KÖYMEN'in katılımıyla bugünkü halini aldı.

Ankara’da stüdyo Mars’ta Fırat Ağacık prodüktörlüğünde 11 şarkılık bir albüm kaydeden grup kısa bir süre sonra SONY MUSIC ile anlaşarak çalışmalarına hız verdi. Tüm şarkılarının söz ve müziğini Fırat Ağacık’ın üstlendiği albümün mikslerini Uğur Memiş, masteringini Jon Astley üstleniyor. Albümde Klasik rock ile indie soundunu ve doğu-batı tınılarını dahice harmanlayan ekip oldukça mo-dern bir yapım sunuyor.

NADAS, Istanbul Blue Night Records etiketli ilk teklisi Kaçamak’ı 17 Ocak’ta klibi ile birlikte yayımladı. Plak formatında 2 versiyonu ile birlikte raflara giren tekliyi takiben 21 Nisan’da ilk albümü “Çivisi Çıkmış”ı SONY MUSIC etiketiyle yayımlamak için hazırlanıyor.

Kapı Açılış 21.00
NADAS 22.00 
Fresh! 00.30
Giriş 30 TL+1 içecek
Biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/UFF71/ANKARA/tr

ifperformance.com
facebook.com/ifperformance
twitter.com/ifperformance
instagram.com/ifperformance

Sonrasında

Fresh!

00:30 - 04:00
Etkinlik Açıklama

Canlı Performans