FuckUp Nights Ankara Vol.VII

Başarısızlık Hikayeleri

Başarısızlık Hikayeleri

Söyleşi
2017
Etkinlik Başlangıç20:00Kapı Açılış 19:00
Bilet Ücreti20 TL Satın Al
hatırlat

"FuckUp Night Vol VII" 18 Temmuz Cuma saat 20'de IF PERFORMANCE HALL Sahnesinde!!!

Bizi öldürmeyen ‘fuck up’ güçlendirir!
FuckUp Nights Nedir?
'Fuck up’ demek, faka basmak, çuvallamak , iş batırmak, özetle yaptığın her ne işse umulmadık bir şekilde başarısız olmak demek. 
FuckUp Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket. Biz de bu küresel harekete katılıp, girişimcilik ekosistemine bir katkı yapalım istedik. 
Bu kutlamaya katılmanızı, bu hareketin vereceği ilham ve motivasyon fırsatını yakalamanızı diliyoruz. 
Başarı hikayelerini çok dinledik. Bir de başarısızlık hikayelerini dinleyelim ve ilham alalım dedik. Ne de olsa, yapılan doğruyu tekrarlamanın tek bir yolu var. Yapılan yanlışı tekrarlamamanın ise binlerce heyecanlı ve farklı yolu! 
Neler Olacak?
Hep birlikte, yapılan yanlışlara, alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız. Bazen de kontrolümüz dışında karşılaştığımız durumlara farklı bakış açıları olabilir mi hep birlikte sohbet edeceğiz. 
Mehmet Auf / Moderatör
Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş Amerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.
http://www.fuckupnightsankara.com/Facebook, Twitter, Instagram, Youtubehttps://www.facebook.com/funankarahttps://twitter.com/fun_ankara https://www.instagram.com/fuckupnightsankara/ https://www.youtube.com/channel/UCOHPUSoPVOlqbhegwcXVHOw 
Program
19.15 - 20.00 Kayıt20.00 - 20.30 Networking, networking, networking!20.30 - 22:00 Konuşmacılar, Soru-Cevap, Yarışma22:00 - 22:30 Networking, networking, networking!00.30 POPeye Live
Giriş: 20 TL Biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/UFFAL/ANKARA/tr

Sonrasında

POPeye

00:30 - 04:00
Etkinlik Açıklama

Canlı Performans