Nasıl Bir Yer?

Etkinlik Yapısı

 • Haftaiçi Bar Programları

  Haftaiçi Bar Programları

  IF Performance Hall, salıdan cumartesiye, her gün birbirinden farklı müzik tarzları olan guruplara sahne veriyor. Rock, blues, indie ve benzeri tarzları barındıran gruplar Ankara gece hayatına nabız kazandırıyor.

  Ankara'nın en iyi gruplarının sahne aldığı IF Performance Hall sahnesi haftanın her günü güzel ve kaliteli müziği garanti ediyor. Gecenin geç saatlerine kadar süren bar programları ile geceniz erken bitmeyecek.

 • “Stand-Up” Gösteriler

  “Stand-Up” Gösteriler

  Bir performans klasiği olan stand-up showlar da IF Performance Hall bünyesinde canlanan etkinliklerden bir tanesi. Kim gülmeyi sevmez ki? Elinizde içeceğiniz, yanınızda dostlarınızla…

  Birçok tanınmış ekibi ve kişiyi sahnesinde ağırlayan IF Performance Hall, aynı zamanda yeni yeteneklerin keşfedilği bir performans sahnesi olma özelliği taşıyor. Şehrin bu en yaratıcı insanlarını keyifli ortamımızda izlemek ve onlarla eğlenmek için sizi de IF'e bekliyoruz.

 • Perşembe Konserleri

  Perşembe Konserleri

  “Ankara'da pek konser olmuyor” diyenlere duyrulur, her Perşembe IF Performance Hall sahnesinde farklı yerli/yabancı gruplar farklı dillerden sahne alıyor ve canlı müziğe olan özleminizi dindiriyorlar.

  Ankara'da görmek istediğiniz tanınmış grupların yanında, gelecekte ismini çok duyacağınız yeni yeteneklerle de bir Perşembe gecesi IF'te tanışabilirsiniz. En iyi grupları en iyi performanslarıyla, en iyi ses sistemleri ve en iyi atmosferde dinlemek için Perşembeleri sizi IF Performance Hall'a bekliyoruz.