Nasıl Bir Yer?

Yeniden Bakış

 • Açılış
  Kapanış

  20:00 - 04:00
 • Çalışma
  Günleri

  Salı - Ctesi
 • Adres

  Tunus Cad. 14/A Ankara +90 (312) 418 95 06

2005 yılında Ankaralılara hizmet vermeye başlayan IF Performance Hall, 2002'de açıldığından bu yana müzik severlerin uğrak mekanı olmayı başarmıştır. IF Performance Hall bir “Gönül Adamları” projesidir. Mantar Ev Yemekleri, Mantar Meze Evi, Hayyami Şarap Evi, Tint Cafe & Bistro, Bekri Tunalı Meyhanesi ve Nada aynı ekip tarafından üretilmiş olan diğer projelerdir.

2005 yılında “Gönül Adamları” ekibi tarafından yenilenen genç kadrosu, dekorasyonu ve ses-ışık sistemi ile IF Performance Hall, Ankara'ya özgün, kaliteli müzik ve yenilikçi bir eğlence kültürünü sunma hedefliyle yola çıkmıştır. 250 m2 brüt, 140 m2 net müşteri kullanım alanı içinde 1 adet barı, 8 kişilik performans sahnesi ile misafir memnuniyeti felsefesine yoğunlaşmıştır. 2005 yılından beri sadece yerel konukları tarafından değil, ulusal sanatçılar tarafından da rağbet görüp Ankara'nın en iyi ve en profesyonel performans adresi haline gelmiştir. IF Performance Hall, kaliteli, özgün iç mekan tasarımı ve görsel iletişim diliyle de Ankara'da bir fark yaratmıştır. Her ay düzenli olarak yayınladığı afişlerle Ankara'da düzenli etkinlik kültürünü oturtmuş, gerek sosyal ağlardan gerek web sitesi üzerinden onbinlerce takipçisiyle her an iletişim halindedir.

 • Müzik her şeyden önce bir iletişim ve paylaşım aracıdır. Sayısız kitleleri ortak bir değer etrafında toplamayı başarır.
 • Bir ayna gibi duygularımızın dışa vurumunda bize yardımcıdır.
 • Herkes için ruhsal bir ihtiyaçtır. Kimyasal veya deneysel açıklaması olmakla birlikte rahatlatıcı yönü olduğu kesindir.

Dostlarımız

2005'ten bu yana bir çok dost edindik. Konser ve etkinliklerimizin yanısıra organizasyon ve projelerimizde de yanımızda olan dost markalarımızla sadece Ankara çapında değil ulusal çapta paylaşımlarda bulunuyoruz.