Halil Sezai

IF Performance Hall Ataşehir Sahnesinde!!!

Alternatif / Rock

Canlı Performans
2017
Etkinlik Başlangıç22:00Kapı Açılış 20:00
Bilet ÜcretiNormal :  65 TL VIP        :  130 TL Satın Al
hatırlat

Hem oyunculuk hem de müzik çalışmaları ile geniş kitlelere adını duyuran Halil Sezai, İsyan şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde liste başı oldu. 2012 yılında Seni Beklerken albümü ile Kral TV Müzik Ödülleri'nde En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü aldı.

Yayımladığı solo albümleri Seni Beklerken"(2011) ve Ey Aşk(2013) ile dinleyicileri arasında derin bağ kuran sanatçı, albümlerinin yanı sıra Badem grubu ile Sonsuz Aşk (2012), Murat Yeter - Asya albümünde Kendi Kendime (2013), Bir Eksiğiz albümünde Başım Belada (2014), Sibel Can ile birlikte Galata (2014) ve Çilek (2014) filmi için Sansar Salvo ile birlikte Büyük Yalnızlık (2014) şarkılarını seslendirdi.

İncir Reçeli 2 filmi ile oyunculuk ve müzikal kariyerine hız kesmeden devam eden Halil Sezai, İncir Reçeli 2 Soundtrack'de söz ve müziği kendisine ait iki şarkı Kafası Kendinden Bile Güzel, Galata ve Beyaz Giyme türküsünü seslendirdi.

Yorumcu, besteci ve oyuncu kimliğiyle adından sıkça söz ettiren sanatçının, üçüncü solo albümü Ervah-ı Ezel(Ocak 2015), DokuzSekiz müzik yapımcılığında yayımlandı. 

Sanatçı, bu kez; Ervah-ı Ezelden, Gaybana Geceler, Beni Unutma, Prangalar, Gece, Git, Arka Mahalle, İki Keklik, Mamoş, Duyanlara Duymayanlara, Vurgun gibi unutulmaz eserlerden oluşan özel bir albüm hazırladı.

Usta isimlerin şarkılarını farklı ve kendine özgü yorumu ile yeniden müzikseverlerle buluşturdu. Halil Sezai, Türkiye ve yurt dışında verdiği konserlerle müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. 

Sonrasında

Velvet

00:30 - 00:30
Etkinlik Açıklama

Canlı Performans