Önemli Uyarı!

IFPerformance harcamalarınız uygulama üzerinden gerçekleşecektir. İçeride nakit veya kredi kartı ödemesi almamaktayız.

Uygulamayı nasıl kullanırım?

 • Adım 1
  1

  IF Performance uygulamasını harcamalarınızda kullanabilmek Için öncelikle üye olmalısın. Zaten üye isen giriş yap.

 • Adım 2
  2

  Alttaki barda “Hesabım” Butonu altında “Cüzdanım” Sekmesine tıkla.

 • Adım 3
  3

  Cüzdanındaki “Bakiye yükle” Butonuna basarak kredi kartın ile sayfadaki belirlenmiş miktarda veya istediğin miktarda yükleme yap. Eğer kredi kartın yoksa alandaki yükleme noktalarından nakit yükleme yapabilirsin.

 • Adım 4
  4

  Artık eğlencenin tadını çıkarmaya hazırsın! Alt menüde bulunan IF Pay butonu ile çıkan QR Kodu kasalarda okutarak harcama yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Hesabınızda bir sorunla karşılaştığınızda, "Çözüm Masası" noktamıza gidip destek alabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sorununuzu çözmek için çalışacaktır.
 • Telefonunuzun şarjı bittiyse, IF Pay kasa noktalarına gidip QR kart almalısınız. Bu kart sayesinde uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz, bu nedenle en yakın ödeme noktasına gitmeyi unutmayın. QR kartınızı güvende tutun ve başkalarıyla paylaşmamaya özen gösterin.
 • Uygulama anasayfasının altında bulunan IF Pay butonuna basmanız yeterli olacaktır. Açılan QR kodu sadece 30 saniye geçerlidir. 30 saniye geçtikten sonra "Yenile" butonunu kullanarak QR kodunuzu yenileyebilirsiniz.
 • 1-Uygulamaya giriş yapın veya uygulamada hesabınıza oturum açın.
  2-Hesabım bölümü kısmında cüzdanım sekmesine tıklayın.
  3- Bakiye yükle butonundan bakiye yüklemek istediğiniz tutarı girin.
  4-Ödeme yapmak istediğiniz kart bilgileri girin ve yükleme yap butonuna basınız. Dilerseniz diğer ödemelerde kart bilgilerini kaydederek ödeme yapabilirsiniz.
 • Uygulamadaki alışveriş sistemi, hesabınıza online kredi kartı ile veya alanda bulunan IF Pay Ödeme noktalarından para yükleyerek çalışır. Yüklediğiniz para, hesabınıza online bakiye olarak aktarılır. Sonrasında istediğiniz ürün veya hizmet için ödeme yapmak için kasa noktalarına gidebilir. Bu noktalarda, uygulamada bulunan size özel ve her alışverişte yenilenen QR kodunu kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. QR kodu, ödeme işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Bu yöntem sayesinde, alışverişlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve uygulamadaki bakiyenizi harcayabilirsiniz.
 • 1-Etkinlik sonunda, online yükleme yapanlar cüzdanlarında mobil uygulama üzerinden kredi kartı ile yükledikleri bakiyeden harcamadıkları miktarı otomatik olarak kredi kartlarına iade edilecektir.
  2-Yükleme noktasından nakit olarak işlem yapanlar için, etkinlik firması tarafından belirtildiği üzere, nakit yüklemelerden kalan bakiyeler iade edilmemektedir. Bu nedenle, yüklediğiniz tutarı harcamanızı öneririz.
  3-Yükleme noktasından fiziksel kart ile yükleme yapanlar için, etkinlik firmasının belirttiği üzere fiziksel pos ile yapılan yüklemelerden kalan bakiyeler iade edilmemektedir. Bu nedenle, yüklediğiniz tutarı harcamanızı öneririz.